رایان بِیدِر در مورد درگیریش با رَمپِیج: این ”چاقالو“ را راحت تر از کنگو میزنم

20190909_161553_0000_compress79

بلاتور ٢٢۶ ۔ سن خوزه، کالیفرنیا.

اولین دفاع رایان بیدر از عنوان قهرمانی سنگین وزنش با نتیجه ”نو کانتِست“ رقم خورد (بدون نتیجه). حدودا سه دقیقه از راند اول گذشته بود که انگشت بیدر اشتباهی به چشم شیخ کنگو فرو رفت و این باعث شد که تیم پزشکی بلاتور این دیدار را متوقف کند.

این اتفاق در حالی افتاد که بیدر کاملا مبارزه را تحت کنترل خود داشت. پس از اتمام مبارزه کوئینتون ”رمپیج“ جکسون دوست نزدیک کنگو و حریف سابق بیدر وارد اوکتاگون شد و بیدر را مورد حمله قرار داد. جکسون بر این باور بود که بیدر عمدا انگشتش را در چشم کنگو فرو کرد. بیدر در مصاحبات مطبوعاتی بلاتور ٢٢۶ در این رابطه گفت:

من در حال ترک کردن اوکتاگون بودم که این چاقالو سر و کله اش پیدا شد. فکر کنم که میگفت تو عمدا این کار رانجام دادی یا یک چیزی تو این مایه ها. پس از آن میخواست که با من دعوا کند و من کاملا گیج شده بودم. او به سمت من آمد و به من فحش میداد. من هم به وسط قفس رفتم و گفتم: الان بیا! ولی یک نفر او را نگه داشت. فکر کنم پدرم بود (خنده)… و همه چیز تمام شد…از او سوال کردم ۔ آیا تو دوباره دلت کتک میخواد؟ زدن رمپیچ برای من از کتک زدن کنگو راحت تر است…

بیدر در ادامه افزود که انگشت او در اصل به بینی کنگو اصابت کرد و کنگو میتوانست به مبارزه کردن ادامه دهد، ولی او راه آسان را انتخاب کرد و از ادامه دادن دست نگه داشت. رایان بیدر و رمپیج جکسون در سال ٢٠١٢ در یو اف سی روبرو شدند و بیدر قاطعانه حریفش را از طریق رای متحد داوران مغلوب کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.