کورتیس بلیدز به دنبال مبارزه ای در مقابل جونیور دوس سانتوس

curtis-blaydes-ufc217-fight-night-photo-per-haljestam-02

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۲ ابوظبی کورتیس بلیدز موفق شد که در راند دوم و از طریق ناک اوت فنی‌ اسماعیل عبدل الرخیموف را شکست دهد. در مصاحبه‌ای پس از بازی او گفت:

مسابقه دقیقا به شکلی‌ پیش رفت که ما تصورش را داشتیم، طرز مهار او، زمین زدن او، تیک داون و همه چیز. من بسیار نیرومند هستم و کشتی‌ گیر بسیار خوبی‌ هستم. میدانستم همینکه از زانوی او عبور کنم او دیگر کار زیادی نمیتواند انجام دهد. من به سادگی‌ آن کار را انجام دادم.

در مورد حریف بعدی از او سوال شد:

فکر می‌کنم تنها حریفی که منطقی‌ به نظر می‌رسد جونیور است. آنها نه کورمیر، نه میوچیچ و نه انگانو را به من پیشنهاد میدهند. در رنکینگ، جونیور دقیقا یک پله بالاتر از من قرار دارد پس انتخاب او منطقیست. فکر می‌کنم که در مقابل او همان کاری را که با دیگران انجام میدهم را به نمایش بگذارم. او را به زمین میزنم و به او ضربه میزنم (ground and pound). 

لازم به ذکر است که سازمان یو اف سی بتازگی مبارزه جونیور دوس سانتوس و الکساندر ولکوف را رسما اعلام کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.