نِیت دیاز و خورخه ماسویدال برای عنوان ”خفن ترین فایتر دنیا“ مبارزه میکنند

یو اف سی در تاریخ 2 نوامبر (11 آبان) چهارمین رویداد خود را میدان ”مدیسن اسکوئر گاردن“ برگزار میکند و برای اولین بار در فایت اصلی این رویداد حریفان برای کمربند قهرمانی یو اف سی مبارزه نمیکنند. مبارزات اصلی رویدادهای گذشته در شهر نیویورک و میدان MSG دیدار آلوارز۔مک گرگور، بیسپنگ۔سنت پیر و کورمیر۔لوئیس بوده اند.

بااینحال دانا وایت رئیس یو اف سی بتازگی اعلام کرد که حریفان برای اولین بار برای عنوان قهرمانی جدیدی به مصاف هم می روند: ”خفن ترین فایتر دنیا“ (BMF). البته برنده این دیدار در آینده از این عنوان دفاع نمی کند و این عنوان تا حدودی تشریفاتیست.

(Best Motherf***er In the Game)

رئیس یو اف سی در این رابطه گفت:

این کار را فقط یک بار انجام میدهیم. هر که برد، عنوان قهرمانی BMF را تصاحب میکند… نیت در مصاحبه ای گفت (پس از مبارزه پتیس) که میخواهد با ماسویدال برای مشخص کدن خفن ترین فایتر دنیا مبارزه کند. او میگفت که این عنوان قهرمانی واقعی میباشد. بنابراین من هستم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.