کلوین گستلوم: درن تیل خطرناک تر از آن چیزیست که دیگران تصور میکنند

kelvin gastelum

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۴ که در تاریخ ۲ نوامبر برگزار خواهند شد هواداران این ورزش بازی‌های بسیار دیدنی‌ را شاهد خواهند بود که میشود به ۲ دیدار خورخه ماسویدل در مقابل نیت دیاز، و درن تیل در مقابل کلوین گستلوم اشاره کرد. پس از اتمام مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۲ از گستلوم در مورد بازی در مقابل تیل سوال شد که وی در پاسخ گفت:

همه این مسابقه را دوست دارند اما چیزی که بسیار می‌شنوم این است که می‌گویند که من او را خرد می‌کنم و چنین و چنان. اما شاید متوجه این نباشند که تیل خطرناک تر از آن چیزیست که فکر میکنند. او در دو بازی آخر شکست خورده است. سال پیش همه او را یکی‌ از بهترین‌ها میدانستند اما امسال به یک باره کسی‌ او را جدی نمیگرد. من نظرات دیگران را میخوانم، میبینم که بسیاری نوشته ا‌ند که گستلوم به راحتی‌ از پسش بر میاید و او را ناک اوت می‌کند، یا گستلوم ۱۰۰درصد آمده است و غیره.. بله فکر می‌کنم که صحبتشان درست است اما وقتی‌ فکرش را می‌کنید متوجه میشوید که او (درن تیل) بسیار خطرناک است. او فایتر خطرناکی است.   

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.