ایجنت نورماگومدوف: تا جایی که من اطلاع دارم جورج حریف بعدی حبیب است نه تونی

khabib vs gsp

ایجنت جنجالی حبیب نورماگومدوف امروز در گفتگویی با کانال “تی ام زی اسپورتس” به اظهارات اخیر تونی فرگوسن واکنش نشان داد. تونی در آخرین مصاحبه اش با شبکه “ای اس پی ان” گفت که نورماگومدوف در برابر پویریر یک بعدی و تنبل ظاهر شده بود. علی عبدالعزیز در مورد اظهارات تونی فرگوسن گفت:

هیچکس به حرف های تونی اهمیت نمیدهد. فرقی نمیکند که او چه چرت و پرتی میگوید. تا جایی که من اطلاع دارم جورج (سنت پیر) حریف بعدی حبیب است نه تونی. در هر صورت این چیزیست که من میخواهم. حبیب برای من از همه مهم تر است. اگر او تصمیم بگیرد که با جی اس پی روبرو شود، من سعی میکنم که این دیدار را تدارک ببینم. برای من فرقی نمی کند که تونی چه میخواهد.

عبدالعزیز در ادامه گفت که مبارزه نورماگومدوف در مقابل سنت پیر بزرگ تر از مبارزه حبیب و تونی خواهد شد و دانا وایت این را خوب میداند. عبدالعزیز در رابطه با وزن سنت پیر نیز اظهاراتی داشت و گفت که جورج بر خلاف تصورات براحتی می تواند سر وزن ۷۰ کیلو برسد (سبک وزن).

من جورج را خوب میشناسم. مردم میگوییند که او نمی تواند سر وزن برسد. ولی چیزی که آنها نمی دانند این است که جورج در حالت عادی ۸۴ کیلوست و حبیب ۸۶. هیچ شکی در سر وزن رسیدن او ندارم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.