تونی فرگوسن در مورد عملکرد نورماگومدوف: حبیب یک بعدی و تنبل بود

tony ferguson

عملکرد حبیب نورماگومدوف در مقابل داستین پویریر ”اِل کوکویی“ را تحت تاثیر قرار نداد. تونی فرگوسن قهرمان سابق موقت یو اف سی و برنده سیزدهمین فصل برنامه ”اولتیمِیت فایتر“ در گفتگویی با آریل هلوانی در رابطه مبارزه حبیب۔پویریر گفت:

حبیب تنبل و یک بعدی ظاهر شد. البته هیچ دشمنی با او ندارم. حریفان هر دو هفته سختی را پشت سر گذاشتند و میدانم که فشار زیادی روی آنها بود. حبیب آمد و برد. پویریر جوابی برای فشار زیاد حبیب نداشت. حبیب برد و دمش گرم ولی همانطور که گفتم او تنبل و یک بعدی بود. من تابحال در چندین مرحله خود را برای حبیب آماده کرده ام و میدانم که چطور او را شکست دهم.

هلوانی: منظور شما از تنبل چیست؟

شما ببینید. فایتری مثل من مداوم در حال مشت زدن، لگد، زانو و آرنج زدن است. ولی بعضی ها حریفشان را فقط به سمت قفس فشار میدهند. دقیقا مانند یک ملافه خیس روی حریف افتاده اند و غیر فعال هستند…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.