انتقادات جاستین گِیچی نسبت به “ایرلندی لعن**” مک گرگور دو برابر شد

conor vs gaethje

جاستین گیچی که در حال حاضر در رده پنجم گروه سبک وزن یو اف سی قرار دارد، صبح روز یکشنبه در شهر ونکوور به مصاف نفر چهارم این گروه دونالد سرونی می رود. گیچی امروزدر مصاحبات مطبوعاتی یو اف سی ونکوور گفت که او در صورت پیروزی در مقابل “کابوی” فقط دو حریف در نظر دارد – برنده دیدار تونی فرگوسن و حبیب نورماگومدوف، یا قهرمان سابق این وزن کانر مک گرگور.

در صورت برد برنده حبیب-تونی را میخواهم و اگر آن ایرلندی لعنتی تصمیم بازگشت بگیرد با او روبرو می شوم…

گیچی در ادامه در رابطه با انتقادات اخیرش نسبت به مک گرگور گفت:

من هرگز ازحقیقت فرار نمی کنم. من حقیقت را گفتم و این هیچ ربطی به مبارزه کردن نداشت. من این حرف ها را برای اینکه او را (مک گرگور) به عنوان حریف دریافت کنم نزدم. شما نمی توانید در اماکن عمومی چنین رفتار کنید و انتظار داشته باشید که فرزندتان به کار شما احترام بگذارد. شما تأثیرگذار و قهرمان فرزندان خود هستید. اگر فکر می کنید که بچه های شما درآینده از شما تقلید نمی کنند باید احمق باشید…

وقتی که دیدم او (کانر) به آن مرد مسن مشت زد… و پیش از این تلفن آن هوادار را خرد کرد… وقتی که می بینم او با افتخار راه میرود و به این کارها ادامه می دهد… من هرگز به شما احترام نمی گذارم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.