حمله کولبی کاوینگتون به خورخه ماسویدال: او در ۸ سال تمرین با من، یک بار هم پیروز نشد

Colby-Covington-1024x639

دعوای کولبی کاوینگتون و خورخه ماسویدال کاملا علنی شده و این دو هم تیمی و دوست سابق در مطبوعات همچنان به هم میتازند. کولبی کاوینگتون در مصاحبه‌ای با بی‌ جی پن رادیو گفت: 

برد من در مقابل دمیان مایا خورخه را اذیت کرد چون او در مقابل مایا شکست خورده بود. و پس اینکه در رنکینگ از او پیش افتادم و شروع به پول در آوردن کردم و در مقایسه با او با دختران خوشگل تری بودم، اینها موجب حسادت او شدند. من چه کاری میتوانم انجام دهم؟ او را هم به لیست افراد بدخواه اضافه کنید. در حال حاضر من بد خواهان زیادی دارم پس اهمیتی به او نمیدهم. 

او در ادامه گفت:

شما نمیتوانید هر آن چه که از دهان او بیرون میاید را باور کنید. او یک دروغ گوست، او یک دزد است، به او نمی‌شود اطمینان کرد. تقریبا هر چیزی که او میگوید اخبار کذب است. این مساله شخصی‌ است و صحبت بیزنس است. آیا میخواهی‌ به در آمد من لطمه بزنی‌ مادر به خطا؟ بیا و امتحان کن، تو میدانی‌ چه اتفاقی در انتظار تو است. در هشت سالی‌ که با هم تمرین کردیم تو حتی ۱ ثانیه از آن راند‌ها را در مقابل من نتوانستی ببری. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.