دَرِن تیل برای یک “جنگ خونین” به دیدار کلوین گستلوم می رود

درن تیل ستاره ولترویت انگلیسی در تاریخ ۱۱ آبان (۲ نوامبر) اولین مبارزه خود را در گروه میان وزن یو اف سی برگزار می کند. تیل در این دیدار با کلوین گستلوم که در رده بندیهای این گروه در جایگاه چهارم قرار دارد روبرو می شود. تیل اخیرا در مصاحبه ای با خبرگزاری “ام تی کی ام ام ای” در رابطه با رویارویی اش با مبارز مکزیکی گفت:

این یک مبارزه جالب است. ببینید، من نمی خواهم به میان وزن هایی که حریفان زیادی را شکست داده اند و فاصله زیادی با تایتل شات ندارند بی احترامی کنم. حتی با وجود اینکه با شکست دادن گستلوم فاصله زیادی با تایتل شات ندارم، نمی خواهم که فقط با یک برد به تایتل شات برسم و نوبتم را در صف رعایت نکنم. احساس میکنم که افراد دیگری در این وزن هستند که بیشتر از من سزاوار این مبارزه باشند. من فقط میخواهم با گستلوم مبارزه کنم…

واقعا امیدوارم که این مبارزه یک جنگ جانانه باشد. یک جنگ خونین و امیدوارم که این اتفاق بیافتد. گستلوم به هیچ وجه نمی تواند با استفاده از کشتی اش روی من لم دهد. او عمرا مرا خاک کند و اگر موفق به این کار شد، براحتی بلند می شوم و مبارزه را ایستاده دنبال می کنم. این مبارزه تبدیل به یک جنگ درست و حسابی خواهد شد… من برای جنگ می آیم!

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.