میشل پریرا: می خواهم جانشین اندرسون سیلوا در یو اف سی باشم

anderson silva vs pereira

میشل پریرا (۲۳ – ۹) مبارز دیدنی برزیلی امروز دومین مبارزه خود را در سازمان یو اف سی برگزار می کند. اولین مبارزه او در یو اف سی فقط یک دقیقه و ۴۷ ثانیه طول کشید و پریرا حریف قدر انگلیسی اش دنی رابرتس را با یک زانوی پرشی ناک اوت کرد.

پریرا در گفتگویی با خبرگزاری “کمبات” گفت که او با عملکردهای دیدنی دوست دارد که جانشین اسطوره برزیلی اندرسون سیلوا شود.

بله، من خودم را جانشین اندرسون سیلوا می دانم. من در این باره زیاد فکر می کنم و این را وظیفه خود میدانم. ورزش ام ام ای کسل کننده شده و در حال حاضر تنها هدف بسیاری از مبارزان پیروز شدن است. آنها فقط به دنبال خاک کردن حریفان و سابیت کردن آنها هستند. البته قصد من بی احترامی به ورزش جوجیتسو نیست. من خودم جوجیتسوکار هستم و کمربند سیاه این رشته را هم دارم ولی ذهنیت بسیاری از مبارزان امروز فقط پیروزیست و بس. آنها اصلا به فکر هوادارانی که مبارزه را تماشا می کنند نیستند. من شاید مسابقه ای را ببازم اما مبارزات من هرگز خسته کننده نیستند.

من به مبارزان نسل جدید نگاه می کنم و با خود فکر می کنم… به حمل کردن میراث اندرسون سیلوا نیز فکر میکنم. در واقع میخواهم با او (سیلوا) در آینده تمرین کنم تا بتوانم واقعا راه او را ادامه دهم. ساختن میراثی مانند او کار ساده ای نیست. به عقیده من او یکی از بهترین مبارزان تاریخ است حتی اگر در حال حاضر به خوبی گذشته نیست. اما من به تبدیل شدن به اندرسون سیلوای جدید همیشه فکر می کنم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.