داستین پویریر: اگر آنها بخواهند من برای ”ریمچ“ در مقابل گیچی آماده هستم

dustin poirier

داستین پویریر در توییتی نوشت که اگر سازمان یو اف سی‌ بخواهد او برای رویارویی مجدد در مقابل جاستین گیچی آماده است. جاستین گیچی که شب پیش در راند اول از سد دونالد سرونی گذشت، سال پیش و در ماه آوریل در مقابل داستین پویریر تن به شکست داد. جاستین گیچی که یکی‌ از تماشایی‌ترین فایترهای حال حاضر دنیاست قرار بود که در تابستان امسال به مصاف کانر مک گرگور برود اما پس از مصدومیت ستاره ایرلندی از ناحیه دست آن مبارزه لغو شد.

جاستین پس از مسابقه دیشب از برنده بازی حبیب – تونی به عنوان حریف بعدی خود نام برد و به نظر نمیرسد که علاقه‌ای برای برگزاری مسابقه‌ای در مقابل کانر داشته باشد. او که در رنکینگ گروه سبک وزن یو اف سی‌ در رده پنجم قرار گرفته میتواند پیش از ”تایتل شات“ برای انتقام شکستش در مقابل پویریر، به مصاف او برود با توجه به اینکه پویریر در توییتر خود چراغ سبز را برای این ریمچ نشان داد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.