انتقاد میشا تِیت از یو اف سی برای کمربند جدید ”بی اِم اف“

miesha tate

میشا تیت قهرمان سابق بانوان خروس وزن، کمربند جدید یو اف سی را زیر سوال برد. سازمان یو اف سی در تاریخ ٢ نوامبر (١١ آبان، یو اف سی ۲۴۴) برای اولین بار از کمربند قهرمانی جدیدی رونمایی می کند که مشخص کننده ”خفن ترین فایتر دنیا“ خواهد بود. برنده دیدارماسویدال-دیاز این عنوان را در اختیار خواهد گرفت.

BMF: Baddest Motherf***ker In The Game

میشا تیت که در حال حاضر در سازمان وان چمپیونشیپ به عنوان نایب رئیس و مفسر مشغول به فعالیت است بتازگی در گفتگویی با پادکست “سیریوس ایکس ام” در رابطه با عنوان قهرمانی جدید یو اف سی گفت؛

این کار یو اف سی باعث شده که حس مسابقات کشتیکج WWE به آدم دست دهد. تابحال به این شکل این احساس را نداشتم. اگر شما یک کمربند قهرمانی را به کمر کسانی که بهترین نیستند ببندید، پس کمربند اصلی چه معنایی دارد؟ دقیقا! من یکی از هواداران پر و پا قرص نیت دیاز و خورخه ماسویدال هستم و همیشه از مبارزات آنها لذت می برم. بااینحال بنظر من این کمربند جدید کمی عجیب است.

دانا وایت رئیس یو اف سی پیش از این اعلام کرد که این اولین و آخرین باریست که کمربند قهرمانی “بی ام اف” بین حریفان گذاشته خواهد شد و برنده این عنوان در آینده از این کمربند دفاع نمی کند.

بااینحال احتمال تکرار شدن چنین مبارزه ای در آینده بسیار زیاد است (فایتر دیلی).

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.