جورج سنت پیر: مسابقه حبیب – تونی بسیار دیدنی‌ خواهد شد

به احتمال زیاد مسابقه بعدی حبیب نورماگومدوف در مقابل تونی فرگوسن خواهد بود اما بسیاری از هواداران این ورزش مشتاق دیدن مسابقه‌ای بین جورج سنت پیر در مقابل حبیب هستند. در مصاحبه‌ای جورج سنت پیر در مورد بازی بعدی حبیب نظرش را داد:

تونی فرگوسن ۱۰۰ درصد استحقاق فایت قهرمانی را دارد و آن مسابقه‌ای دیدنی‌ خواهد شد. خود من هم مشتاق دیدن آن مسابقه هستم و نمیدانم که چه کسی‌ آن بازی را خواهد برد. بستگی دارد که چه کسی‌ از آن دو بازی خود را بهتر به اجرا بگذارد. تونی به دنبال مسابقاتی پر زدو خورد با آرنج و زانو است، این استایل اوست. حبیب به دنبال کنترل کردن حریفان به روی زمین مسابقه است. بستگی به روند مسابقه دارد. استایلها مسابقات را میسازند و پیشبینی‌ بسیار سخت است. 

در حال حاضر من بازنشسته هستم و بازنشستگی من هم دلیل داشت. اگر اتفاقی رخ دهد یو اف سی‌ میداند که کجا میتواند من را پیدا کند اما در حال حاضر من در جایی‌ که هستم راضیم. گله‌ای ندارم و زندگی‌ زیباست. 

جورج سنت پیر که همچنان به تمرینات خود ادامه میدهد در این خصوص گفت: 

من همیشه تمرین می‌کنم. من برای مسابقه‌ای تمرین نمیکنم، من تمرین می‌کنم چون عاشق این کار هستم، عاشق این هستم که فرم خود را حفظ کنم. و به عنوان یک رزمی کار من همیشه در حال یادگیری هستم، و دوست دارم که وقتم را پر کنم.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.