حمله بن اسکرن به کانر مک گرگور: یا مبارزه کن، و یا اینکه خفه شو!

askren vs conor

کل کل بن اسکرن و کانر مک گرگور همچنان ادامه دارد. اسکرن بتازگی در توییتر اظهار کرد که روزهای طلایی کانر به اتمام رسیده. مک گروگور در جواب طعنه ای به اسکرن زد و نوشت؛ چرا اینقدر جدی (چیزی که اسکرن در مراسم فِیس آفس به ماسویدال می گفت).

اسکرن دیروز در آخرین برنامه آریل هلوانی حملات خود را به مک گرگور دو چندان کرد.

فکر کنم که او (مک گرگور) روزها در حال عرق خوریست و جواب های او و چیز هایی که می نویسد بسیاری اوقات چرند و پرند هستند… او با حرف هایش روی مخ رفته بود (در توییتر)… بنظر من داستین پویریر فایت بسیار خوبی برای کانر است. با داستین مبارزه کن و خفه شو. چرا اینقدر کلاس میزاری و ناز میکنی؟

این فایت را قبول کن، یک فایتی را قبول کن، هر فایتی را قبول کن. برای ما فرقی نمی کند فقط مبارزه کن. ما تنها چیزی که از تو میخواهیم این است که در شبکه های اجتماعی خفه شی و به جای حرف زدن مبارزه کنی. او آخرین بار کی مبارزه کرد؟ یک سال پیش؟ پیش از آن کی مبارزه کرد؟ چند سال قبل از آن؟ توییت زدن را تمام کن و مبارزه کن. او فقط بلد است حرف بزند و در توییتر مبارزه کند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.