کریس سایبورگ مطمئن به نتیجه‌ای متفاوت در صورت ریمچ در مقابل آماندا نونس

cris cyborg

پس از عقد قرار داد بین کریس سایبورگ و سازمان بلاتور، کریس که روز‌های خوبی‌ را در سازمان جدید خود تجربه می‌کند در مصاحبه‌ای از تمایل خود به مسابقه‌ای دوباره در مقابل آماندا نونس صحبت کرد؛

نونس برای ریمچ در مقابل جرمین ده رندمی آماده میشود و دیدار اول آنها به شش سال پیش بر میگردد. اسکات کوکر قبلا هم گفته بود که در صورت تمایل نونس برای ریمچ، او مشکلی‌ برای برگزاری این مسابقه ندارد. دانا به مطبوعات گفته بود که او حتی میتوانست که پیشنهاد یک مسابقه‌ای را برای دیداری دوباره در مقابل نونس به من بدهد، در حال حاضر او دیگر لازم نیست که با من تماس بگیرد و میتواند که با اسکات کوکر این بازی را هماهنگ کند.

فکر می‌کنم که هواداران مسابقه دوم میوچیچ در مقابل دی سی‌ (کورمیر)، و ریمچ جورج سنت پیر را در مقابل مت سرا را مشاهده کردند و دیدند که شرایط ریمچ میتواند فرق داشته باشد. من در مسابقه‌ای دوباره آرام تر خواهم بود و احساسات خود را بهتر کنترل خواهم کرد. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.