جِرِمی استیفنس: یاییر برای مبارزه با مردی مثل من هنوز بچه است

20190919_155354_0000_compress56

جرمی استیفنس و یاییر رودریگز صبح روز یکشنبه در شهر مکزیکو سیتی به مصاف هم می روند. استیفنس در مصاحبه ای بل خبرگزاری ”ام ام ای جانکی“ از برنامه های خشونت آمیزی که برای رودریگز دارد صحبت کرد.

او (یاییر) یک بچه است ولی من یک مرد هستم و مانند یک مرد هم مبارزه می کنم. هیچ وقت در قفس فرار نمیکنم. من یک کتک درست وحسابی برای او دارم… او در دردسر بزرگی افتاده! من او را با کله اش به زمین کوبیده و او را از وسط جر می دهم. آیا او فکر میکند که فرنکی ادگار چشم او را زخمی کرد؟ وقتی که صورتش را خرد کردم میفهمد که زخمی شدن یعنی چه…

جرمی در ادامه گفت:

فقط یک هفته و نیم طول کشید تا یاییر قرارداد این مبارزه را امضا کرد. شما که داستان او را خوب میدانید. او همیشه در رفته… آنها به من این مبارزه را پیشنهاد کردند و من بلافاصله قبول کردم…

جرمی استیفنس در دو مبارزه اخیر خود به ترتیب مغلوب جوزه آلدو و زبیت مگومدشریپوف شد در حالیکه رودریگز آخرین مبارزه خود را با ناک اوت کردن چن سونگ یونگ به اتمام رساند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.