استیپه میوچیچ از کاوینگتون ”عصبانی“ است و میخواهد با او صحبت کند

stipe miocic-2

استیپه میوچیچ قهرمان سنگین وزن یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با TalkRadio 77 از عدم رضایت خود از کولبی کاوینگتون سخن گفت. پس از مسابقه و برد استیپه میوچیچ در مقابل دنیل کورمیر و در کانکلوژن یو اف سی‌ ۲۴۱، کولبی کاوینگتون ظاهرا حرفایی به همسر میوچیچ زده که موجب خشم این قهرمان سنگین وزن شده است. میوچیچ گفت: 

من از او کمی‌ عصبانی هستم. پس از مسابقه او حرفهایی‌ به همسرم زد و من با او در این رابطه صحبت خواهم کرد. نمیخواهم چیزی را اینجا شروع کنم و فقط یک مکالمه عادی خواهیم داشت. قرار نیست که بروم و سر او را از بدنش جدا کنم. فکر می‌کنم که همسر من به هنگام ورود به قفس با صحبتهای او مواجه شد و منیجر من آنقدر مرد بود و به او گفت تا خفه شود. تا امروز منیجرم به من نگفته که او (کولبی) چه چیزی گفته است اما من به آن پی خواهم برد. من در این جور کارها تبحر دارم و مثل اف بی‌ ای کار می‌کنم. من خواهم فهمید که او چه گفته و در این موضوع با او صحبت خواهم کرد. من آدم عادی هستم و تنها میخواهم با او حرف بزنم و از او بپرسم که مشکلش چه است؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.