جواب خورخه ماسویدال به صحبتهای کولبی کاوینگتون

کولبی کاوینگتون یکی‌ از بهترین فایترهای ولترویت حال حاضر سازمان یو اف سی‌، در ماه‌های اخیر موفق شد که تعداد بسیاری از مبارزان این سازمان را به دشمن خود تبدیل کند. خورخه ماسویدل هم که دوست صمیمی‌ او به شمار میرفت پس از مصاحبه کاوینگتون علنا این دوستی‌ را پایان یافته دید و گفت: 

او سر مربی‌ من که مربی‌ او هم بود کلاه گذاشت. ما با او تا تایتل فایت بودیم و پس از بردش، او به مربی‌ بدهکار بود اما پول را پس نداد. من به او گفتم که اگر آن پول را پرداخت نکند به حسابش خواهم رسید. اوضاع نباید به این شکل باشد، و پس از آن من دیگر با او صحبت نکردم. یک سالی‌ از این قضیه گذشته و شرایط بدین گونه است. این صحبتها پیامدی را به همراه خواهند داشت چون او به روی مبل من میخوابید و پیش من غذا میخورد چون این من بودم که اسپانسر داشتم. او تقریبا آماتور بود و من او را کمک می‌کردم. این دردناک است که او برای گرفتن لایک در فیسبوک و ریتوییت کردن در توییتر این کارها را انجام میدهد. او این کارها را می‌کند که من و شما در مورد او صحبت کنیم. 

ما با هم دوست بودیم تا وقتی‌ که او سر مربی‌ من کلاه گذاشت و پس از آن دیگر با او صحبت نکردم. او بسیار عصبانی است چون دیگران برای مسابقات او اهمیتی نمیدهند و میخواهند باخت او را ببینند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.