رئیس یو اف سی مبارزه سوم میوچیچ۔کورمیر را تایید کرد

cormier vs miocic

دنیل ”دی سی“ کورمیر پیش از بازنشسته شدن برای سومین بار با استیپه میوچیچ روبرو می شود. این مبارزه رسما اعلام نشده بااینحال دانا وایت رئیس یو اف سی بتازگی در گفتگویی ”بارستول اسپورتس“این مبارزه را تایید کرد.

استیپه در حال حاضر در حال بهبودیابیست. او از آخرین مبارزه اش (در مقابل کورمیر) چند مصدومیت جزئی دارد. وقتی که حالش خوب شد و بهبود یافت، بله… سومین مبارزه آنها را تدارک می بینیم.

استیپه میوچیچ در رویداد یو اف سی ٢۴١ انتقام شکستش در سال ٢٠١٨ را از دنیل کورمیر گرفت و در راند چهارم او را متوقف کرد. فرانسیس انگانو در صورت شکل نگرفتن این مبارزه اصلی ترین مدعی قهرمانی گروه سنگین وزن یو اف سیست.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.