مارلون مورائس به دنبال مسابقه‌ای در مقابل خوزه آلدو

marlon moraes1

مارلون مورائس مدعی شماره اول دسته خروس وزن یو اف سی‌ قصد دارد که با مسابقه‌ای در مقابل ستاره برزیلی خوزه آلدو، به او در وزن جدید خوش آمد بگوید. در مصاحبه‌ای با کمبات (Combate) او گفت: 

من مشغول تمرینات هستم و میخواهم که کمپ تمرینی تشکیل دهم. امیدوارم که در تاریخ ۱۴ دسامبر بتوانم به میدان بروم. ببینیم که یو اف سی‌ چه در سر دارد. مسابقه در مقابل آلدو تنها برای من جالب نیست، آلدو ستاره‌ای در این ورزش است و قهرمان سابق پر وزن میباشد. او صحبتهایی را در مورد پیوستنش به دسته خروس وزن را کرده بود و من مدعی شماره اول آن وزن هستم. چه چیزی بهتر از اینکه او دسته پر وزن را رها کرده و با مدعی اول این دسته بازی کند، او شایستگی این را دارد. او لازم نیست که ۵۳ بازی انجام دهد تا به تایتل شات برسد. فکر می‌کنم که موقعیت خوبی‌ برای اوست تا به یو اف سی‌ نشان دهد که میتواند به وزن برسد و در صورت برد، مسابقه بعدی او برای کمربند قهرمانیست. 

https://sportv.globo.com/site/combate/noticia/agora-na-att-marlon-moraes-quer-enfrentar-jose-aldo-nada-melhor-que-descer-e-lutar-com-o-n1.ghtml

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.