مارلون مورائس به دنبال مسابقه‌ای در مقابل خوزه آلدو

marlon moraes1

مارلون مورائس مدعی شماره اول دسته خروس وزن یو اف سی‌ قصد دارد که با مسابقه‌ای در مقابل ستاره برزیلی خوزه آلدو، به او در وزن جدید خوش آمد بگوید. در مصاحبه‌ای با کمبات (Combate) او گفت: 

من مشغول تمرینات هستم و میخواهم که کمپ تمرینی تشکیل دهم. امیدوارم که در تاریخ ۱۴ دسامبر بتوانم به میدان بروم. ببینیم که یو اف سی‌ چه در سر دارد. مسابقه در مقابل آلدو تنها برای من جالب نیست، آلدو ستاره‌ای در این ورزش است و قهرمان سابق پر وزن میباشد. او صحبتهایی را در مورد پیوستنش به دسته خروس وزن را کرده بود و من مدعی شماره اول آن وزن هستم. چه چیزی بهتر از اینکه او دسته پر وزن را رها کرده و با مدعی اول این دسته بازی کند، او شایستگی این را دارد. او لازم نیست که ۵۳ بازی انجام دهد تا به تایتل شات برسد. فکر می‌کنم که موقعیت خوبی‌ برای اوست تا به یو اف سی‌ نشان دهد که میتواند به وزن برسد و در صورت برد، مسابقه بعدی او برای کمربند قهرمانیست. 

https://sportv.globo.com/site/combate/noticia/agora-na-att-marlon-moraes-quer-enfrentar-jose-aldo-nada-melhor-que-descer-e-lutar-com-o-n1.ghtml

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.