پیشبینی‌ فایتر‌های یو اف سی‌ در مورد بازی گگارد موساسی – لیوتو ماچیدا

gegard mousasi

مسابقات بلاتور ۲۲۸ شنبه شب در اینگلوود کالیفورنیا برگزار میشوند و مسابقه گگارد موساسی در مقابل لیوتو ماچیدا یکی‌ از دیدنی‌‌ترین مسابقات این کارت میباشد. تعدادی از مبارزان سازمان یو اف سی‌ در مورد این بازی نظرات خود را ابراز کردند.

جک هرمانسون، مبارز میان وزن یو اف سی‌: مسابقه خوبی‌ خواهد شد. موساسی فایتر بزرگیست و کارایی‌ بیشتری دارد پس فکر می‌کنم که شانس او بیشتر است اما مسابقه‌ای بسیار نزدیک خواهد بود. 

مکس گریفین، مبارز ولترویت یو اف سی‌:  موساسی برای مچیدا بیش از حد بزرگ و قوی است. فکر می‌کنم که مچیدا در پایان دوران حرفه‌ای خود باشد تقریبا به راحتی‌ بازی را واگذار می‌کند. 

استیون پیترسون، مبارز پر وزن یو اف سی‌: فکر می‌کنم که موساسی میبرد. مچیدا قهرمان سابق یو اف سی‌ بوده است اما راه شکست دادن او هم مشخص شد و فکر می‌کنم که موساسی از عهده این کار بر آید.

هانتر ازور، مبارز خروس وزن یو اف سی‌: فکر می‌کنم موساسی برنده میشود. دوست دارم مسابقات او را تماشا کنم و فکر می‌کنم که در این دیدار برنده باشد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.