پاتریسیو ”پیتبول“ در مرحله یک چهارم نهایی با پِدرو کاروالیو روبرو می شود

20190929_232423_0000_compress23

پاتریسیو ”پیتبول“ فریر (٣٠ ۔ ۴) قهرمان قهرمانِ سازمان بلاتور، دیروز با شکست دادن خوان آرچولتا (٢٣ ۔ ٢) از طریق رای متحد داوران به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های “فِدِر وِیت گرَند پبری” صعود کرد. دنیل وایشل (۴۰ – ۱۱)، دریون کالدول (۱۴ – ۳) و اِی جِی مَکی (۱۵ – ۰) دیگر مبارزانی بودند که در رقابت های دیروز بلاتور ۲۲۸ به مرحله یک چهارم نهایی “گرَند پری” راه یافتند.

سازمان بلاتور دیروز پیش از ورود کگارد موساسی و لیوتو ماچیدا به او کتاگون، زمان و مبارزات مرحله یک چهارم نهایی رقابت های “ولترویت گرند پری” را مشخص کرد.

ای جی مکی در ماه دسامبر ۲۰۱۹ با درک کمپوس روبرو می شود. آدم بوریچ در ژانویه ۲۰۲۰ به مصاف دریون کالدول می رود. دنیل واشل و امانوئل سانچز در فوریه ۲۰۲۰ مبارزه می کنن و پاتریسیو پیتبول در ماه مارس ۲۰۲۰ به مصاف پدرو کاروالیو می رود.

برنده این رقابت ها مبلغ یک میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.