رابرت ویتیکر در مورد مسابقه بعدی خود در مقابل آدسانیا صحبت کرد

robert whittaker

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۳ و در مین ایونت این بازیها آدسانیا به مصاف قهرمان میان وزن این سازمان، رابرت ویتیکر خواهد رفت. ویتیکر که در ۲۴۳ میزبان این بازیها خواهد بود نظر خود را در مورد وضعیت و بازی در مقابل آدسانیا گفت: 

برای اینکه نتوانستم که در بازیهای ۲۳۴ شرکت کنم بسیار سرخورده شدم، مطمئن هستم که بسیاری از هواداران هم این حس را داشتند اما من بیشتر از آنها مایوس شدم. بی‌ صبرانه برای بازی در استرالیا که در ابعاد بزرگتری برگزار میشود و ارنای (میدان) بزرگتری دارد، لحظه شماری می‌کنم و برای اجرای آن شو شوق فراوانی دارم. 

او در مورد مسابقه آدسانیا در مقابل گستلوم گفت:

آن مسابقه دیوانه واری بود، دیدن آن مسابقه دیوانه کننده بود. هر کدام آنها میتوانستند هم دیگر را شکست دهند. به نظر میرسید که گستلوم برنده خواهد شد اما به یک بار از صخره سقوط کرد. آدسانیا به بازی برگشت و مسابقه بزرگی‌ بود. خوشحالم که همدیگر را حسابی‌ زدند چون نقاط ضعف بازی آدسانیا مشخص شد. من او را دست کم نمیگیرم اما در آن مسابقه گستلوم قادر بود به او نزدیک شود و ضربه به چانه او بزند. من بسیار سریع تر از گستلوم هستم، از او بلندتر هستم، دستهایم از او بلندتر است. اگر گستلوم توانست به او ضربه بزند من هم میتوانم این کار را انجام دهم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.