گگارد موساسی: من در مبارزه بعدی لوواتو را می کشم!

gegard mousasi 3

گگارد موساسی (۴۶ – ٧) پس از شکست دادن لیوتو ماچیدا (۲۶ – ۹) در رقابت های بلاتور ٢٢٨ در رابطه با مبارزه دیروز و احتمال یک ریمچ در مقابل رافائل لوواتو صحبت کرد.

میدانم که این مبارزه شاید (در مقابل ماچیدا) کمی خسته کننده بود و عملکرد امروز باعث افتخار من نیست. اما در این سطح بالا کوچک ترین اشتباه باعث شکست شما می شود و من به این برد احتیاج داشتم… به نظر خودم، هر سه راند را بردم.

موساسی در جواب یکی از خبرنگاران که درباره ریمچ او در مقابل رافائل لوواتو جونیر پرسید، گفت؛

من در مبارزه بعدی او (لوواتو) را میکشم. به شما قول میدهم که اگر او را ناک اوت نکنم، آن را برد حساب نمی کنم. من به خودم ایمان دارم و میدانم که قادر به انجام چه کار هایی هستم. او (لوواتو) می میرد. حالا ببینید… من صد در صد او را ناک اوت می کنم. اگر دوباره ببازم بازنشسته می شوم، قول میدهم. من شوخی نمی کنم و قصد بازارگرمی هم ندارم. من فقط به توانایی های خود ایمان دارم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.