پائولو کاستا از خدا میخواهد که آدسانیا، ویتیکر را شکست دهد

Israel adesanya vs Paulo costa

در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) و در ملبورن استرالیا مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۳ برگزار میشوند. در مین ایونت این بازیها رابرت ویتیکر برای دفاع از کمربند قهرمانی خود با آدسانیا روبرو خواهد شد. پائولو کاستا دیگر حریف جدی این وزن که انتظار میرود در مسابقه بعدی خود به مصاف قهرمان این وزن برود، در خصوص بازی آدسانیا – ویتیکر گفت:

من واقعا امیدوارم که آدسانیا برنده این مسابقه باشد. فکر می‌کنم که بازی بسیار سختی برای او (آدسانیا) باشد و فکر نمیکنم که حریف ویتیکر بشود، اما از خدا میخواهم که او بازی را ببرد تا من کمربند قهرمانی را از او بگیرم.  

خیلی‌ دوست دارم که او را در اوکتاگون ناک اوت کنم و او را بیهوش به روی زمین رها کنم. میخواهم که آن کمربند را از او بگیرم تا دیگر شاهد دلقک بازیهای او نباشیم، اما فکر نمیکنم که او از پس ویتیکر بر آید. 

در ادامه او گفت: 

مسابقه در مقابل ویتیکر کمی‌ پیچیده تر است. آدسانیا حریفی بسیار آسان است، او اما فایتر بدی نیست. در مقایسه با رومرو و ویتیکر، آدسانیا آسانترین آنهاست. من هیچ خصومتی با ویتیکر ندارم. مسابقه در مقابل او یک فایت عادی خواهد بود. در مقابل او و برای ناک اوت کردنش من همچنان رو به جلو بازی خواهم کرد. من با هیچ یکی‌ از حریفان قبلیم خصومت شخصی‌ نداشتم
با این حال همه آنها را ناک اوت کردم پس این هم نفر بعدی خواهد بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.