بازگشت رضا مددی به میادین مبارزه در مقابل یک حریف اسرائیلی

Reza madadi

رضا مددی (١۴ ۔ ۶) سبک وزن سابق سازمان یو اف سی که مدتی پیش اعلام بازنشستگی کرده بود در تاریخ ١۶ نوامبر \ ٢۵ آبان در یک مبارزه ”گرَپلینگ“به میادین باز خواهد گشت. دلیل بازگشت مددی باخت مصلحتی سعید ملایی جودوکار ایرانی در مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی جودو میباشد. ملایی در مرحله نیمه نهایی وزن ۸۱ کیلوگرم از حریف بلژیکی خود شکست خورد تا با حریف اسرائیلی در فینال روبرو نشود. چیزی که مددی را تحت تاثیر قرار داد.

رضا ”مَد داگ“ در این رابطه گفت؛

این داستان باعث شد که من قدم بردارم و یک بار برای همیشه به این موضوع پایان دهم. این مبارزه در سالن سولنا پیامی مهم بهمراه دارد و آن این است که ورزش نباید با دین و سیاست قاطی شود. به همین دلیل است که یک بار دیگر بر می گردم، با حریف اسرائیلی به میدان می روم و با این کار به دنیا نشان داده که دو ورزشکار حرفه ای با وجود فرهنگ و مذهب مختلف می توانند با هم رقابت کنند و پس از آن مانند دو دوست محل مسابقه را ترک کنند. من عشق و احترام زیادی برای ورزشکارانی که با فداکاری رقابت را برای ما ممکن می کنند قائل هستم.

مددی و حریف اسرائیلی او مشه بن شیمول (٢ ۔ ٠) در تاریخ ٢۵ آبان در شهر استکهلم به مصاف هم می روند. مبارزه حریفان در رویداد ”اِی کِی فایتینگ چمپیونشیپ ٢“ برگزار خواهد شد.

AK Fighting Championship 2

View this post on Instagram

?? is back! @rezamaddog

A post shared by AK Fighting Championship (@akfightingchampionship) on

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.