واکنش جان جونز به اظهارات اخیر آدسانیا: رسوایت میکنم

Jon jones vs Israel adesanya

اظهارات اخیر ایزرائیل آدسانیا در مورد تقابل احتمالی او با جان جونز، خشم قهرمان ”لایت هوی ویت“ یو اف سی را برانگیخت. جونز با شنیدن صحبت های آدسانیا در توییتر ”استایل خم کن“ را مرد انتقادات شدیدی قرار داد؛

اگر دوست داری خودت را متقاعد کن که برای مبارزه با شاهی مثل من آماده هستی. من هم خود را متقاعد کرده که هنگامی با تو مبارزه کنم به تو تجاوز می کنم. تو گفتی که مبارزه من و سانتوس را دیدی و من فایتر سابق نبودم. من هم مبارزه تو و گستلوم را دیدم. دیدم که بیشتر از چند بار نزدیک بود ناک اوت بشی.

تیاگو با کیک بوکسینگ بزرگ شده بود و یک بار هم صورت من را لمس نکرد. تو اون شب فقط استرایکینگ منو دیدی و الان فکر می کنی که میتونی منو بزنی؟ اگر در مبارزات جوجیتسو و کشتی شرکت کنی هیچ شانسی نداری. الان خونه نشستی و داری از موقعیت فعلیت لذت می بری. من هم آن را تجربه کرده ام ولی در ٢٣ سالگی… اگر با جانوری مثل من در بیافتی، رسوایت می کنم!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.