یو اف سی ۲۴۳ | بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

رابرت ویتیکر (۲۰ – ۴) قهرمان میان وزن یو اف سی صبح روز یکشنبه برای اولین بار از عنوان قهرمانی خود دفاع می کند. ویتیکر با شکست دادن یوئل رومرو در یو اف سی ۲۱۳ قهرمان موقت گروه میان وزن شد و با کناره گیری جورج سنت پیر قهرمان این گروه شناخته شد. او سپس قرار شد که با لوک راکهولد مقابله کند ولی به دلیل مصدومیت یوئل رومرو جانشین او شد.

ویتیکر و رومرو مجددا با هم روبرو شدند ولی رومرو با مقدار ناچیزی سر وزن نرسید و به همین دلیل این دیدار به یک مبارزه معمولی تبدیل شد و تایتلی در کار نبود. قهرمان استرالیایی پس از آن قرار شد که با کلوین گستلوم مبارزه کند ولی مجددا مصدوم شد. بااینحال بنظر می رسد که ویتیکر این بار سالم و آماده مبارزه باشد و صبح روز یکشنبه به مصاف قهرمان موقت گروه میان وزن ایزرائیل آدسانیا (۱۷ – ۰) می رود.

آدسانیا در سال ۲۰۱۸ به سازمان یو اف سی پیوست و پس از ۵ پیروزی پیاپی با کلوین گستلوم روبرو شد. “استایل خم کن” در یکی از دیدنی ترین مبارزات سال گستلوم را شکست داد و قهرمان موقت گروه میان وزن شد. چشم بهم نزنید! مبارزه ای دیدنی در انتظار ماست.

در فایت “کومین” ال آیاکویینتا و دن هوکر به دیدار هم می روند. آیاکویینتا بر روی کاغذ حریف برتر این دیدار است و هوکر با یک برد می تواند به جمع مدعیان گروه سبک وزن اضافه شود.

View this post on Instagram

THESE TWO WILL NOT BACK DOWN! 🏆 #UFC243

A post shared by ufc (@ufc) on

View this post on Instagram

The Reaper is coming… 🇦🇺🏆 #UFC243

A post shared by ufc (@ufc) on

پخش زنده مسابقات یو اف سی غیر قانونیست و به همین دلیل ما این مبارزات را پخش نمیکنیم.

کانال هایی که رویداد یو اف سی 242 را مستقیم پخش میکنند.

Abu Dhabi Sports 4 ,Fox Sports, +ESPN, BT Sports, Viaplay

کارت اصلی: یکشنبه صبح ساعت ۰۶:۳۰ به وقت ایران. ساعت ۰۴:۰۰ صبح به وقت سوئد.

(Middleweight Robert Whittaker (c) vs. Israel Adesanya (ic
Lightweight Al Iaquinta vs. Dan Hooker
Heavyweight Tai Tuivasa vs. Sergey Spivak
Welterweight Luke Jumeau vs. Dhiego Lima
Heavyweight Justin Tafa vs. Yorgan De Castro

کارت مقدماتی: یکشنبه صبح ساعت ۰۲:۳۰ به وقت ایران. ساعت ۰۰:۳۰ صبح به وقت سوئد.

Welterweight Jake Matthews vs. Rostam Akman
Welterweight Callan Potter vs. Maki Pitolo
Lightweight Jamie Mullarkey vs. Brad Riddell
Women’s Featherweight Megan Anderson vs. Zarah Fairn dos Santos

Catchweight (128 lbs.) Nadia Kassem vs. Ji Yeon Kim
Catchweight (137 lbs.) Khalid Taha vs. Bruno Silva

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp