پیشبینی‌ جیمی مانووا در مورد بازی احتمالی‌ استیپه میوچیچ – دنیل کورمیر

jimi manuwa

بسیاری بر این باور بودند که دنیل کورمیر پس از شکست در مقابل استیپه میوچیچ دستکش‌های خود را آویزان خواهد کرد. او اما پس از مدتی‌ اعلام کرد که قصد دارد که یک بار دیگر و برای آخرین بار در مقابل استیپه میوچیچ به میدان برود. استیپه میوچیچ که پس از مسابقه در مقابل کورمیر همچنان با مشکل چشم خود روبرو است در مورد مسابقه بعدی خود اظهار هار نظری نکرده است. 

جیمی مانووا در مورد این دیدار احتمالی‌ گفت:

مسابقه آخر آنها بسیار رقابتی‌ بود. میدانید، من میتوانم مسابقه سوم آنها را هم ببینم که به همان شکل تمام شود. استیپه در راند‌های اول دفاع خوبی‌ داشت و در اواسط مسابقه ضربات او به حریف اصابت کرد، و در آخر او را از پای در آورد. فکر می‌کنم که اولین بازی بود که کورمیر با ضربات مشت ناک داون میشد، و میتوانم فکر کنم که مسابقه سوم هم به همین شکل تمام شود. مگر اینکه کورمیر شروع به کشتی‌ گرفتن کند، او میبایستی این کار را در آن مسابقه انجام میداد.  

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.