رافائل ماشدو جایگزین دنیل اسکتیزی در مسابقات بلاتور ۲۳۰

20191011_150822_0000_compress56

مسابقات بلاتور ۲۳۰ فردا شب در شهر میلان ایتالیا برگزار میشوند. در مین کارت این مسابقات و در دسته سبک وزن، رافائل ماشدو جای دنیل اسکتیزی را گرفت تا در مقابل کین موسی‌ (۱۲-۲) قرار بگیرد. رافائل “قصاب” با وجود زمان کوتاه آماده سازی، در مورد این مسابقه ابراز امیدواری کرد و در مصاحبه‌ای با ‌ام ام‌ای وایکینگ گفت:

در کنار من خانواده، شاگردان، دوستان و خدا را دارم که به من این قدرت را میدهند و میخواهم به دیگران نشان دهم که حقیقی‌ هستم. آمده‌ام که بمانم و در این سازمان در یادها باشم. با وجود زمان کم، این موقعیت من است. من در حال آماده شدن برای مسابقه دیگری بودم که پیشنهاد این مسابقه را دریافت کردم و حس بسیار خوبی‌ برای حضور در آنجا را دارم.  

رافائل در مورد حریف خود گفت:

میدانم که مسابقه راحتی‌ نیست مخصوصا با توجه به زمان کم آماده سازی اما من به چالشهای بزرگ در زندگیم عادت کردم، و این هم قسمتی‌ از این روند است.

موسی‌ مبارز باشگاه The All Powers Gym منچستر هر دو باخت خود را در مقابل رابرت وایتفورد و مارک دیاکیسه، مبارزان سازمان یو اف سی‌ متحمل شده است. در آن سو رافائل که مربی‌ باشگاه MMA CENTER/ BJJ THE BUTCHER در گوتنبرگ سوئد میباشد در آخرین بازی خود در Cage Warriors 93 که در ماه آوریل ۲۰۱۸ برگزار شد موفق به پیروزی در مقابل پری گودوین انگلیسی شد. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.