حبیب نورماگومدوف: ۲ تا ۳ سال دیگر تا بازنشستگی زمان دارم

khabib-nurmagomedov-ufc-242-photo-per-haljestam-07

حبیب نورماگومدوف قهرمان سبک وزن یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با Arab News در مورد بازنشستگی خود سخن گفت؛

فکر می‌کنم تا چند سال دیگر، ۲ یا حداکثر ۳ سال دیگر بازنشسته شوم. البته انتخاب من ۲ سال دیگر است چون نمیخواهم همه عمر مسابقه بدهم به دلیل اینکه میدانم این کار بسیار سخت است. میدانم که مبارزان تازه نفس و پر انگیزه بسیاری خواهند آمد و این را میدانم که تا ابید بی‌ شکست ماندن تقریبا غیرممکن که نه، حتما غیر ممکن است. شما تاریخ را نگاه کنید مثل فوتبال، بوکس،‌ام ام ای، هر چیزی، شما یک روزی شکست میخورید. شما باید بدانید که چه موقع تمام کنید. بنابراین فکر می‌کنم ۲ سال دیگر این اتفاق بیفتد.

در حال حاضر من در فکر دو برد دیگر برای رسیدن به رکورد ۳۰ برد بدون شکست هستم. قبلا من به این موضوع فکر نمیکردم اما الان میبینم که بسیار نزدیک هستم. رکورد من ۲۸-۰ است و در سالهای آینده من همچنان مسابقه میدهم چون تنها ۳۱ سال دارم و این برای این ورزش زیاد نیست، اما مطمئن هستم که کار را با ۳۳ یا ۳۴ مسابقه به اتمام میرسانم.     

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.