مربی آدسانیا؛ ما زودتر از جان جونز با استیپه میوچیچ مبارزه می کنیم

Israel adesanya

یوجین بِیرمن مربی دیرینه ایزرائیل آدسانیا بتازگی در گفتگویی با ”رادیو سابمیشن“ پیامی به جان جونز فرستاد ۔ اگر با استیپه میوچیچ مبارزه نکنی، ایزرائیل این مبارزه را از تو میدزدد.

یوجین ۔ جان جونز تاکنون حاضر نبوده به گروه سنگین وزن برود. او تمایلی به انجام این کار ندارد. درست میگم؟ ولی ایزرائیل برای بالا رفتن بی میل نیست. ایزرائیل به گروه سنگین وزن می رود و با استیپه میوچیچ مبارزه می کند. درست شنیدی جان جونز. ما این مبارزه را قبول می کنیم. اگر این مبارزه (میوچیچ) را نمی خواهی میتوانی در وزن خودت باقی بمانی و ما این فایت را از تو می قاپیم. ما دو وزن بالا می رویم و با میوچیچ مبارزه می کنیم.

یوجین در ادامه افزود که هیچ فایتری تابحال موفق نشده که عنوان قهرمانی دو وزن بالاتر را کسب کند، و قهرمان جدید میان وزن یو اف سی قادر به انجام دادن چنین کاری است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.