کامارو عثمان عنوان ”بی اِم اِف“ را زیر سوال برد

kamaru usman

در حالی که بسیاری از هواداران ورزش ام ام ای در انتظار دیدن مبارزه نیت دیاز در مقابل خورخه ماسویدال هستند بنظر نمیرسد که کارنامه حریفان ”کابوس نیجریه ای“ را تحت تاثیر قرار داده باشد.

دیاز و ماسویدال در تاریخ ٢ نوامبر \ ١١ آبان در شهر نیویورک برای عنوان قهرمانی ”بی ام اف“ (خفن ترین فایتر دنیا) به مصاف هم می روند. این اولین باریست که سازمان یو اف سی از چنین عنوانی رونمایی کرده و علاوه بر این، دووِین جانسن ”راک“ بازیگر مشهور آمریکایی نیز در اوکتاگون حاضر خواهد بود و کمربند قهرمانی را به برنده این مبارزه اهدا خواهد کرد.

BMF: Baddest Motherf*cker in the Game

کامارو عثمان قهرمان وِلتِروِیت یو اف سی در مورد عنوان قهرمانی BMF گفت؛

آنها (یو اف سی) موفق نشدند که مبارزه من را در مدیسن اسکوئر گاردن تدارک ببینند (مقابل کاوینگتون). به همین دلیل مجبور شدند که این عنوان را درست کنند. آنها (دیاز و ماسویدال) روی هم رفته بیست تا باخت دارند. آروم باشین. هیچکدام از آنها خفن ترین \ خطرناک ترین فایتر دنیا نیستند.

کامارو عثمان در رویداد یو اف سی ٢۴۵ برای اولین بار از عنوان قهرمانی اش در مقابل کولبی کاوینگتون دفاع خواهد کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.