برایان اورتگا: تنها یک نفر در دسته سبک وزن توانایی‌ شکست دادن حبیب را دارد

brian ortega

برایان اورتگا یکی‌ از بهترین مبارزان سازمان یو اف سی‌ که در دسته پر وزن در جایگاه دوم قرار دارد در مصاحبه‌ای با Kumite TV گفت که تنها تونی توانایی‌ شکست قهرمان این وزن یعنی‌ حبیب نورماگومدوف را دارد.

تونی مبارز بسیار خوبیست و همچنین او جوجیتسوکا بسیار کارامدیست. وقتی‌ که به یک سری نکات نگاه می‌کنم متوجه میشوم که در بعضی‌ از پوزیژنها از بعضی‌‌ها بهتر عمل می‌کنم و برعکس، آنها در بعضی‌ از پوزیژن‌ها بهتر از من عمل میکنند. اما آن پوزیژن‌هایی‌ که حبیب در آن مهارت ویژه دارد من هم به همان اندازه مهارت در مهار آنها دارم. 

در ادامه او گفت:

فکر می‌کنم که اگر قرار باشد کسی‌ او را شکست دهد آن تونی است. اگر او موفق نشود میبایستی منتظر بمانیم که من یک وزن به بالا بروم. به من وقت بدهید و بگذارید که آن کاری را که باید انجام دهم تا خود را ثابت کنم همانطور که او این کار را کرد. بگذارید که قهرمان شوم و پس از آن فکر می‌کنم که این حق را داشته باشم تا او را به چالش بکشم.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.