دانا وایت: مسابقه‌ای بین کانر مک گرگور در مقابل فرنکی ادگار برگزار نمی‌شود

Dana white

در روز‌های پیش کانر مک گرگور و فرنکی ادگار از تمایل خود برای مسابقه‌ای در مقابل همدیگر صحبت کردند. اما به نظر نمیرسد که پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ علاقه‌ای به برگزاری این دیدار مبارزه باشد و در مصاحبه اخیر خود گفت: 

من آن موقع و برای بازی با میودر این را گفتم که او (کانر) پس از این مسابقه و با توجه به پولی‌ که نصیبش میشود شاید هیچوقت دیگر مسابقه‌ای ندهد. پس از آن مبارزه او یک بازی دیگر هم انجام داد. کانر عاشق مسابقه دادن است و می‌خواهد که دوباره مبارزه کند، اما مسابقه‌ای در مقابل فرنکی ادگار برگزار نمی‌شود. دلیلش هم اینست که ادگار دو وزن از او پایین تر است  و قرار بود که با الجمین استرلینگ بازی کند که استرلینگ مصدوم شد. فرنکی به اواخر دوران حرفه‌ای خود رسیده و میتواند خود را در شرایطی قرار دهد که برای تایتل مبارزه کند. مسابقه دادن او در مقابل کانر اصلا معقول نیست.

از دانا وایت در مورد مسابقه بعدی کانر سوال شد که او گفت:

فکر می‌کنم که کانر سال آینده مسابقه‌ میدهد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.