یو اف سی بوستون: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

weidman vs reyes

یو اف سی صبح روز شنبه با یک مبارزه هیجان انگیز در وزن ”لایت هوی ویت“ به شهر بوستون سر می زند. کریس وایدمن (١۴ ۔ ۴) و دامینیک ریس (١١ ۔ ٠) در صدر کارت یو اف سی بوستون به مصاف هم می روند.

پس از شکست خوردن در مقابل لوک راکهولد و از داست دادن عنوان قهرمانی میان وزن، وایدمن در دو مبارزه بعدی خود مغلوب یوئل رومرو و گگارد موساسی شد. وایدمن بالاخره نوار شکستش را پاره کرد و کلوین گستلوم را در راند سوم متوقف کرد. بااینحال مبارزه بعدی او در مقابل ”ژاکاره“ با یک شکست سنگین همراه بود. این اولین مبارزه کریس وایدمن در وزن لایت هوی ویت یو اف سی خواهد بود.

دامینیک ”ویران گر“ ریس، حریف بدون شکست وایدمن رفته رفته به یکی از ستارگان گروه لایت هوی ویت یو اف سی تبدیل شده. آخرین مبارزه ریس در شهر لندن با یک برد پرحاشیه در مقابل ولکان اوزدمیر همراه بود. ریس پیش از این دیدار از سد جرد کنونیر و آوینس سنت پرو عبور کرد. برنده این مبارزه (بخصوص وایدمن) شانس زیادی برای دریافت کردن تایتل شات بعدی را در مقابل جان جونز دارد.

در فایت کومین شاهد ریمچ جرمی استیفنس (٢٨ ۔ ١۶) و یاییر رودریگز (١٢ ۔ ٢) خواهیم بود. دیدار اول حریفان که حدود یک ماه پیش برگزار شد بدلیل آسیب دیدن استیفنس از ناحیه چشم بدون نتیجه تمام شد. حرف های زیادی پیش از این مبارزه زده شده و بدون شک شاهد زد و خوردی سنگین بین حریفان خواهیم بود.

گرِگ هاردی (۵ ۔ ١) ستاره سنگین وزن و پرحاشیه یو اف سی با بن سسالی (٧ ۔ ٢) روبرو می شود. جو لوزان (٢٧ ۔ ١۵) به دیدار جاناتان پیرس (٩ ۔ ٣) می رود و مِیسی بابر (٧ ۔ ٠) استعداد جوان یو اف سی نیز در وزن فلای ویت به مصاف جیلیان رابرتسون (٧ ۔ ٣) می رود.

کارت مقدماتی | شنبه صبح ساعت ٠١:٣٠ به وقت ایران (٠٠:٠٠ به وقت سوئد).

کارت اصلی | شنبه صبح ساعت ٠۴:٣٠ به وقت ایران. ساعت ٠٣:٠٠ به وقت سوئد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.