علی اکبری در رقابت های برِیو ”گرَند پری“ شرکت نمی کند

20191023_072403_0000_compress77

در حالیکه همه در انتظار پیوستن امیر علی اکبری به یو اف سی بودند خبر از احتمال حضور او در یک تورنمنت ۴ نفره در کشور بحرین داده شد. بااینحال بنظر می رسد که این اتفاق هم نخواهد افتاد.

سازمان ”بریو کمبات چمپیونشیپ“ دیروز در یک لیست نهایی ۵ نفره، اسامی شرکت کنندگان تورنمنت ”کِی اِچ کِی چمپیونشیپ“ را اعلام کرد. بااینحال اسم امیر علی اکبری در این لیست نبود. مالک مراد (٢۴ ۔ ١۶)، گوتو اینوسنته (٧ ۔ ۴)، عظمت مورزاکانوف ( ٧ ۔ ٠)، محمد فخرالدین (١٠ ۔ ٣) و مویس ریمبون (٢۵ ۔ ١٢) در رویداد برِیو ٢٩، برای کسب عنوان قهرمانی سنگین وزن KHK به میدان می روند.

KHK MMA: Khalid Bin Khalifa MMA

برنده تورنمنت ”گرَند پری“ یک چک ١٠٠٠٠٠ دلاری و یک کمربند قهرمانی طلای ۶.۵ کیلویی به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد (سازمان بحرینی ”بریو اف سی“ بزرگ ترین سازمان برگزاری رقابت های ام ام ای در خاورمیانه و قسمتی از کمپانی ”کِی اِچ کِی ام ام ای“ می باشد).

Brave CF“Grand Prix

”برِیو سی اِف“ در هفته ای که گذشت اسامی کاندیدهایی را که احتمال حضور در این رقابت ها را داشتند اعلام کرد. این لیست شامل ١۵ فایتر از ١١ کشور مختلف بود و امیر علی اکبری نیز در میان اسامی این لیست قرار داشت.

بااینحال سازمان بحرینی در بیانیه ای اطلاع داد که تنها ۵ نفر از مبارزان این لیست در رقابت های ”گرَند پری“ شرکت کرده و بزودی یک لیست نهایی ۵ نفره اعلام خواهد شد. ۴ فایتر که در مرحله نیمه نهایی با هم روبرو می شوند و یک فایتر ذخیره که در صورت مصدوم شدن یکی از شرکت کنندگان وارد این تورنمنت خواهد شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.