پیام خورخه ماسویدال به عثمان و کاوینگتون: خفه شید و با هم مبارزه کنید

20191024_175113_0000_compress62

مسابقه کامارو عثمان در مقابل کولبی کاوینگتون در یو اف سی‌ ۲۴۵ برگزار خواهد شد. این دو که در طول ماه‌های اخیر بارها به هم تاختند برای عنوان قهرمانی ولترویت به مصاف هم میروند. عثمان که پس از شکست دادن تایرون وودلی به قهرمان جدید این وزن تبدیل شد در تاریخ ۱۴ دسامبر برای اولین دفاع از عنوان قهرمانی خود به میدان میرود. خورخه ماسویدال دیگر مبارز پر طرفدار این وزن ظاهرا از صحبتهای این دو به تنگ آمده و در مصاحبه‌ای پیامی به آنها فرستاد؛

اسمش چیست؟ او که میگوید از آفریقا آماده و حتما باید آن لباس‌های مجلل را بپوشد و اینقدر حرف میزند؟ وقتی‌ وارد میدان شدی مبارزه کن، تو ۱۴ دسامبر این فرصت رو داری، برو و مبارزه کن، خودت رو در موقعییت بهتری قرار بده و خودتو از گروه جدا کن. 

در ادامه او در مورد کولبی کاوینگتون گفت: 

آن یکی‌ هم احمق است. با آن کلاه MAGA (آرم کلاه کاوینگتون در مورد صحبتهای ترامپ که درصدد بزرگ کردن آمریکا بود) لعنتی، برو و مبارزه کن. اینقدر حرف مفت نزن. این همه مصاحبه نکن، به اریل هلوانی زنگ میزنی و میخواهی‌ که در شو او شرکت کنی‌. اریل این حرف‌ها رو به من میزند، این خبرنگاران این اخبار را به من میدهند و می‌گویند ببین اینها پیغام کسانی هستند که میخواهند در این برنامه شرکت کنند. برو و مبارزه کن! اینقدر نگران مصاحبه‌ها و تیپت نباش و این و آن، و دخترانی که در ویدیو‌های تو هستند که تو به آنها پول میدهی‌، تو یک بازنده‌ای بیش نیستی‌. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.