بلاتور ٢٣٢ | داگلاس لیما در مقابل روری مک دونالد ٢

20191024_201646_0000_compress49

بلاتور این هفته با دو رویداد پیاپی در میدان ”موهیگان سان“ رقابت های خود را برگزار می کند. فرنک میر و روی ”دهاتی“ نلسون صبح روز شنبه در صدر کارت بلاتور ٢٣١ با هم روبرو می شوند. دقیقا یک روز بعد در رویداد بلاتور ٢٣٢، روری مک دونالد و داگلاس لیما در فینال رقابت های ”ولترویت گرَند پری“ به مصاف هم می روند.

برنده این دیدار دو کمربند و مبلغ یک میلیون دلار به عنوان جایزه از سازمان بلاتور دریافت خواهد کرد (کمربند قهرمانی ولترویت و کمربند قهرمانی تورنمنت ”گرَند پری“). لیما (٣١ ۔ ٧) و مک دونالد (٢١ ۔ ۵) اولین بار در رویداد بلاتور ١٩٢ با هم روبرو شدند و مک دونالد با شکست دادن حریف برزیلی قهرمان جدید ولترویت بلاتور شد.

مک دونالد پس از قهرمان شدن یک وزن بالا رفت و برای عنوان قهرمانی میان وزن با گگارد موساسی روبرو شد. روری پس از شکستس سنگین در مقابل گگارد مجددا به دسته ولترویت برگشت و با عبور از سد جان فیچ و نیمان گریسی به فینال رقابت های گرَند پری راه یافت.

لیما نیز با متوقف کردن آندری کورشکوف و ناک اوت کردن مایکل ”وینام“ پیج خود را به فینال رساند و اکنون برای دومین بار در مقابل حریف کانادایی خود قرار گرفته.

کارت اصلی رویداد بلاتور ٢٣٢ یکشنبه ساعت ٠۵:٣٠ صبح به وقت ایران برگزار می شود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.