تهدید نیت دیاز پس از جواب مثبت تست دوپینگ؛ مبارزه نمی کنم

nate diaz

اینطور که بنظر می رسد مبارزه نیت دیاز در مقابل خورخه ماسویدال در رویداد یو اف سی ٢۴۴، به دلیل مثبت شدن یکی از آزمایشات دوپینگ نیت دیاز منحل شده. بااینحال دیاز در بیانیه ای اعلام کرد که او خودخواسته مبارزه نمی کند و یو اف سی و یوسادا (سازمان ضد روپینگ آمریکا) را تهدید به کناره گیری از رویداد ٢۴۴ کرد.

دیاز در توییتر؛ من به مبترزه هفته آینده در نیویورک نمی رسم. آنها (یوسادا) به من گفتند که در آزمایشات من مکمل های غیر مجاز، به مقدار زیادی دیده شده. اینها فقط تهمت هستند. چراکه من فقط مکمل های طبیعی استفاده می کنم و حتی گوشت هم نمی خورم. بنابراین تا زمانی که یو اف سی یا یوسادا این مساله را حل نکنند، مبارزه نمی کنم. من بازی آنها را بازی نمی کنم و ساکت نمیشینم (چیزی که آنها به من گفتند). من مانند باقی آنهایی که گیر میافتند (دوپینگ) و تا پایان مبارزه ساکت هستند، فقط برای اینکه دستمزدشان را دریافت کنند نیستم. کلاه بردارای لعنتی!

من پول به ت*** نیست. شرف و میراثی که از خود باقی میگذارم برای من مهم تر است و آنها را برای پول نمیفروشم… بنابراین در آینده میبینمتون!

The realest baddest mother f—ker in the game.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.