جاستین گِیچی مجددا مک گرگور را به چاش مبارزه کشید

20191025_224749_0000_compress57

روز پنجشنبه ستاره ایرلندی یو اف سی‌ کانر مک گرگور از مسابقه بعدی خود خبر داد. او گفت که توانایی‌ بازی در ماه دسامبر را داشته اما به هر دلیلی‌ موفق به انجام آن نشده و تاریخ ۱۸ ژانویه را روز بازگشت خود به میادین مسابقه میداند. دانا وایت پرزیدنت این سازمان هم در مصاحبه‌ای این صحبتها را تایید کرد اما گفت که هنوز قرار دادی برای آن بازی امضا نشده است. 

از دونالد سرونی به عنوان حریف بعدی کانر نام برده شد اما به نظر می‌رسد که مبارزه در مقابل جاستین گیچی برای هواداران این ورزش بسیار جذاب تر باشد. گیچی در توییتی دوباره به کانر تاخت و او را به چالش کشید؛

اول یک خروس وزن و الان اونی که در مسابقه پیش شکستش دادم! (اشاره گیچی به فرنکی ادگار و دونالد سرونی). من می‌تونم در ماه ژانویه مسابقه بدم. بذار به دنیا نشون بدیم که تو چه ترسوی کوچکی هستی‌. وقتی‌ تو گردنت رو در اختیار من میذاری من اونو نمیگیرم و بروی تشک خوابیدن گزینه من نیست. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.