تقاضای ماسویدال از مایا: آخرین مبارزه ات را برای من نگه دار

Jorge Masvidal demian maia

خورخه ماسویدال به دنبال انتقام از دیمیان مایاست. مایا فایتر ۴١ ساله برزیلی که پس از دونالد سرونی بیشترین تعداد برد (٢٢ برد) را در یو اف سی دارد، کماکان جزو یکی از برترین ولترویت های یو اف سی بشمار می رود. بااینحال احتمال بازنشستگی او در آینده ای نه چندان دور زیاد است.

ماسویدال و مایا دو سال پیش در یو اف سی ٢١١ با هم روبرو شدند و مایا با پیروزی در این دیدار ”تایتل شات“ بعدی را در مقابل قهرمان وودلی دریافت کرد. اینطور که بنظر می رسد ماسویدال هنوز این شکست را فراموش نکرده و دیروز پس از برد مایا در یو اف سی سنگاپور پیامی به حریف سابقش فرستاد.

ابراهیم کاوا ایجنت ماسویدال؛ همین الان با ماسویدال صحبت کردم و خواهش او از مایا این بود که آخرین مبارزه خود را پیش از بازنشستگی برای او نگه دارد. خورخه گفت که پس از قهرمان شدن حاظر است با مایا مبارزه کند و شانس قهرمان شدن را به او می دهد. او (خورخه) واقعا به دنبال این مبارزه است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.