صحبتهای روری مک دونالد پس از شکست و پایان قرارداد او با بلاتور

پس از شکست روری مک دونالد در مقابل داگلاس لیما و از دست دادن کمربند قهرمانی ولترویت این مسابقات، او در مصاحبه‌ای پس از بازی گفت: 

من لحظات و موقعیت‌های خوبی‌ داشتم. هر کدام از آن راندها بسیار نزدیک بودند. فکر می‌کنم که میبایستی بیشتر رو به جلو و با فشار بیشتری بازی می‌کردم. این حس را دارم که وقتی‌ موقعیت خوبی‌ داشتم به عقب می‌کشیدم و میگذاشتم تا او تجدید قوا کند. من به او آزادی عمل زیادی دادم در صورتی‌ که میبایستی از همان ابتدا فشار رو بیشتر می‌کردم. من در آن مسابقه بسیار راحت بودم، اعتماد بنفس بالایی‌ داشتم. راندها یکی‌ پس از دیگری به پایان رسیدند و همه آنها بسیار نزدیک بودند. خیلی‌ ناراحت نیستم فقط آرزو می‌کنم که میتوانستم که در حین مسابقه بیشتر کار کنم. 

این آخرین بازی روری با توجه به قرارداد او با سازمان بلاتور بود. در اینباره او گفت:

قرارداد من به پایان رسید پس با این شرایط باید کنار آمد، اما اگر آنها پیشنهاد تایتل شات را به من بدهند حتما قبول خواهم کرد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.