سرپیچی هنری سهودو از تصمیم دانا وایت: با بناویدز بازی نمیکنم

Henry cejudo

چندی پیش و در مصاحبه‌ای دانا وایت عنوان کرد که هنری سهودو میبایستی برای دفاع از کمربند مگس وزن خود به مصاف جوزف بناویدز برود و در غیر این صورت او یکی‌ از کمربندهای قهرمانی خود را از دست میدهد. هنری سهودو که پس از شکست دیمیتریوس جانسون تبدیل به قهرمان جدید مگس وزن یو اف سی‌ شد پس از آن در مقابل دیلاشا از کمربند خود دفاع کرد. با توجه به استفاده دیلاشا از مواد غیر مجاز، او کمربند خروس وزن را نیز از دست داد و سهودو برای بدست آوردن عنوان قهرمانی خروس وزن به مصاف مارلون مورائس رفت و پس از شکست او، عنوان قهرمان خروس وزن این سازمان را نیز از آن خود کرد. لازم به ذکر است که آخرین باخت سهودو در مقابل بناویدز و در سال ۲۰۱۶ اتفاق افتاد.  

هنری سهودو در مصاحبه‌ای واکنش نشان داد و گفت: 

دانا هر چیزی که دوست داره میتونه بگه و اونه که پرزیدنت این سازمانه. اما وقتی‌ شما قهرمان دو وزن مختلف هستی‌ و واسه خودت سلطنت میکنی‌، فکر می‌کنم این من هستم که در این مورد تصمیم گیرنده باشم. کسی‌ نمیتونه من رو مجبور کنه که با کسی‌ بازی کنم که نمیخوام. وزن کم کردن برای من سخته، به ۱۲۵lbs رسیدن سخته. من در اولین بازیم در یو اف سی‌ سر وزن نرسیدم. هر چند که جو یک برد در مقابل من داره اما در آخر این وزن کم کردنه که دشواره. مخصوصا وقتی‌ که در خروس وزن میبینم اینقدر حالم خوبه، کمپ تمرینی خوبی‌ دارم و در این وزن خوشحالترم. من میبایستی ۲۵ پاوند کم کنم تا به مگس وزن برسم و میدانم که در آخر من دوران حرفه‌ای خودم رو ۱۰۰% در خروس وزن به پایان میدم.    

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.