خاطره جالب و تمجید خورخه ماسویدال از آدسانیا

Jorge Masvidal Israel adesanya

خورخه ماسویدال یکشنبه صبح برای عنوان قهرمانی ”بی ام اف“ در یو اف سی‌ ۲۴۴ به مصاف نیت دیاز میرود. او که هم وطن و دوست نزدیک یوئل رومرو میباشد خاطره‌ای جالب از آدسانیا برای خبرنگاران تعریف کرد. 

بذارین براتون یه چیزیو تعریف کنم. من ایزی رو (آدسانیا) پس از بردم در مقابل بن اسکرن توی یه کلاب دیدم. اون وحشی واقعیه، لباسشو در آورد و دخترهای زیادی اونجا بودن. با خودم گفتم که فکر می‌کنم از این لعنتی خیلی‌ خوشم اومده و شروع کردیم به حرف زدن مثل دو فایتر که از کاری که می‌کنن لذت میبرن. بعد منو به سمت خودش کشید و گفت بیا اینجا یه چیزی میخوام بت بگم ماسویدال. گفت میدونم که یوئل دوست تو هست ولی‌ گوش کن، در چشم من اون سخترین و خطرناکترین فایتره و تا با اون بازی نکنم میراث من کامل نمیشه. ما در کلاب بودیم و نمیدونم اگه اون دقیقا کلمات میراث و کامل رو گفت اما این چیزی بود که باعث شد ازش خیلی‌ خوشم بیاد. هیچکس در تاریخ هرگز نخواسته با یوئل مسابقه بده. هیچکس نمیخواست. اونا مجبور بودن باش مسابقه بدن. میتونین از هرکسی بپرسید. میتونین از یک فایتر خفن بپرسین اگر اینو میخواسته، از ویتیکر بپرسین. تو هیچوقت نمیخوای با رومرو بازی کنی‌، و پس از اینکه بازی کردی میبینی‌ که چه اتفاقی میوفته. اونا هیچوقت خود سابقشون نمیشن. هیچ کدومشون. ایزی به من نگاه کرد و گفت که میخواد با یوئل مسابقه بده. واسه اون فرقی‌ نداشت که برای کمربند با چه کسی‌ مبارزه کنه اون می‌خواست با یوئل روبرو بشه. اونجا متوجه شخصیت اون شدم و اون کسیه که میگه هست. اون میخواد با بهترین مسابقه بده، با خطرناکترین خطرناک ها. من بش درود فرستادم و در ادامه راهش براش آرزوی موفقیت کردم، چون اون یک حیوان وحشیه (بسیار ماهر). 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.