یو اف سی ٢۴۴ | بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

Nate diaz jorge Masvidal

سازمان یو اف سی صبح روز یکشنبه با یکی از بزرگ ترین رویدادهای سال به میدان ”مدیسن اسکوئر گاردن“ و شهر نیویورک سر می زند. چشم به هم نزنید! مبارزات نفس گیری در انتظار ماست.

نیت دیاز (٢٠ – ١١) – خورخه ماسویدال (٣۴ – ١٣)

پس از بدون نتیجه ماندن مذاکرات یو اف سی با کامارو عثمان و کولبی کاوینگتون که قرار بود در صدر کارت یو اف سی ٢۴۴ با هم مقابله کنند، یو اف سی دست به دامن نیت دیاز و خورخه ماسویدال شد. اما بر خلاف سیاست های یو اف سی که همیشه یک مبارزه قهرمانی (تایتل فایت) صدرنشین رویدادهای پِی پر ویو آنهاست، مبارزه دیاز-ماسویدال بر سر هیچ عنوانی نبود. به همین دلیل یو اف سی برای اولین بار عنوان قهرمانی دیگری برای این مبارزه در نظر گرفت: ”خفن ترین فایتر دنیا“ (بی ام اف تایتل).

BMF Title: Baddest Motherf*cker In the Game

خورخه ماسویدال پس از دو شکست پیاپی در مقابل دیمیان مایا و استیفن تامپسن یک سال مرخصی گرفت و در بازگشتی طوفانی درن تیل را در خانه اش به شکل فجیعی ناک اوت کرد. ماسویدال چهار ماه بعد رکورد سریع ترین فینیش یو اف سی را نیز شکست و بن اسکرن را پس از پنج ثانیه وحشیانه ناک اوت کرد. مبارز کوبایی در حال حاضر در اوج دوران حرفه ای خود بسر می برد.

نیت دیاز پس از دومین مبارزه خود در مقابل کانر مک گور و مغلوب شدن در این دیدار به مدت سه سال از میادین مبارزه دور بود. او بالاخره در رویداد یو اف سی ٢۴١ با انتونی پتیس روبرو شد و حریفش را از طریق رای داوران شکست داد.

کلوین گستلوم (١۶ ۔ ۴) – درن تیل (١٧ – ٢)

در فایت ”کو مین“ (قبل از فایت اصلی) یو اف سی ٢۴۴ شاهد یک مبارزه بسیار هیجان انگیز در گروه میان وزن خواهیم بود. روند بدون شکست درن تیل بالاخره در مقابل تایرون وودلی به پایان رسید و مبارزه بعدی او نیز با شکستی در مقابل خورخه ماسویدال همراه بود. ”گوریل“ انگلیسی اکنون تصمیم دارد که شانس خود را در یک وزن بالاتر آزمایش کند و اولین مبارزه او در گروه میان وزن در مقابل کلوین گستلوم برگزار خواهد شد.

گستلوم نیز همانند تیل پیش از این در دسته ولترویت مشغول به فعالیت بود. بااینحال او پس از مشکلات زیاد با کاهش وزن یک دسته بالا رفت و در وزن جدید دوران بسیار خوبی را پشت سر گذاشته. گستلوم در آخرین مبارزه اش در گروه میان وزن در یکی از بهترین مبارزات سال مغلوب ایزرائیل آدسانیا شد.

دیگر مبارزات دیدنی یو اف سی ۲۴۴

مکوان امیرخانی (١۵ ۔ ٣) مبارز کرمانشاهی با شین بورگوس (١٢ ۔ ١) روبرو می شود. بورگوس در رده بندی های گروه پر وزن یو اف سی در جایگاه دوازدهم قرار دارد و امیرخانی با شکست دادن حریفش بدون شک به جمع ١۵ برترین های این گروه اضافه خواهد شد.

استیفن تامپسن در مقابل ویسنته لوکه، جانی واکر در مقابل کوری اندرسون، دریک لوییس در مقابل بلاگوی ایوانوف و کوین لی در مقابل گرگور جیلسپی دیگر مبارزات شاخص تین رویداد هستند.

کارت اصلی: یکشنبه صبح ساعت 05:30 به وقت ایران. ساعت 03:00 به وقت سوئد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.