تهدید کوری اندرسون: اگر به من تایتل شات نمیدهید مرا رها کنید

corey-anderson-ufc217-fight-night-photo-per-haljestam-02-1024x639

کوری اندرسون در مسابقات دیشب یو اف سی‌ ۲۴۴ توانست جانی واکر، یکی‌ از ستارگان دسته لایت هوی ویت را شکست دهد. آندرسون که جایزه عملکرد شب را هم به خود اختصاص داد در مصاحبه‌ای پس از بازی گفت: 

بگذارید من برم، اگر نمیخواین که به اون چیزی که حقمه برسم بذارید برم. من پرطرفدار و چشمگیرم. میرم جایی‌ که به من احترام بزارن. فکر می‌کنم که خیلیها بر این باورن که انگار محتاج یو اف سی‌ هستیم. من محتاج یو اف سی‌ نیستم. اینو بگم که اینجا رو خیلی‌ دوست دارم من رو بد متوجه نشید، من عاشق کارم هستم و عاشق موقعیت‌هایی‌ هستم که بتونم الهام ببخشم، به دیگر نقاط دنیا سفر کنم و این کار رو انجام بدم. من هیچوقت آدمی‌ نبودم که برای اهدافم محتاج کسی‌ باشم. اگر نیاز باشه میرم و یه کار عادی میگیرم که ۸ ساعت در روز کار کنم. نمیذارم که خونوادم گرسنه بمونه. اگر اینجا اومدم و خودم رو ثابت کردم و اون کاری رو که میخواین انجام دادم، چون شما ناک اوت و هیجان میخواین مگه نه؟ بم بگین که هیجان زده نشدید. من اون کارو انجام دادم (ناک اوت جانی واکر) و آیا شما هنوز اون چیزی که ارزشش رو دارم رو بم نمیدین؟ پس بذارین برم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.