کوین لی به دنبال مسابقه در مقابل کانر یا برنده بازی حبیب – فرگوسن

Kevin lee

کوین لی توانست در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۴ گرگور گیلسپی را در راند اول و از طریق لگد به سر حریف ناک اوت کند. در مصاحبه‌ای کوین لی عنوان کرد که به دنبال مسابقات بزرگتری میباشد.

به دنبال مسابقات بزرگتری هستم. فکر می‌کنم که بازی بعدی بسیار بزرگ باشه. بهترین چیز اینه که اینجا سبک وزنه و فایترای خیلی‌ خوبی‌ هستن که می‌تونم در مقابلشون قرار بگیرم. اگر انتخاب با من باشه من یکی‌ رو مثل کانر انتخاب می‌کنم، اما میدونم که اون نمیخواد با من بازی کنه، اونا عملکرد من رو دیدن و اون هم از یک باخت اومده و اون کاری رو که من کردم رو نمیتونه انجام بده. 

در ادامه او گفت:

حقیقتا هدفم مسابقه در مقابل برنده حبیب و فرگوسن است. من برنده اونا رو میخوام. میدونم که به یک یا ۲ برد دیگه احتیاج دارم تا به اونجا برسم. اما من مدت خیلی‌ زیادی در انتظار مسابقه با حبیب بوده‌ام و خیلی‌‌ها هم دوست دارند که دوباره با تونی فرگوسن بازی کنم. برنده اون مسابقه بهترین فایتر دنیاست و من میخوام باش مبارزه کنم. مبارزان بسیار خوبی‌ اینجا هستن، شما انتونی پتیس رو دارید که سابقه قهرمانی داشته و کسی‌ هست که دوست دارم خودم رو در مقابلش تست کنم. گیچی هم هست که یکی‌ از بهترینهاست و سرونی رو در مسابقه قبلی‌ ناک اوت کرد. اون هم میتون حریف خوبی‌ باشه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.