رویارویی پانی کیانزاد و جسیکا رز کلارک در یو اف سی مسکو

Pannie kianzad

پانی ”بانزای“ کیانزاد (١١ – ۵) مبارز جنوبی کشورمان فردا شب سومین مبارزه خود را در سازمان یو اف سی برگزار می کند. کیانزاد در شهر مسکو برای دومین بار به مصاف جسیکا رز کلارک (٩ – ۵) می رود. اولین دیدار حریفان در سال ٢٠١۵ در سازمان اینویکتا Invicta برگزار شد و کیانزاد از طریق رای متحد داوران حریف استرالیایی اش را شکست داد.

کیانزاد به عنوان اولین زن ایرانی به فینال رقابت های اولتیمیت فایتر ۲۸ یو اف سی (عثمان-دوس آنجوس) راه یافت و با میسی شیسان روبرو شد. کیانزاد در فینال شکست خورد و مبارزه بعدی خود را در سوپریور چلنج در مقابل ایونی رزافیاریسون برگزار کرد و این دیدار را با پیروزی به پایان رساند.

فقط یک هفته مانده به رویداد یو اف سی ٢٣٩ (جونز – سانتوس) کیانزاد دومین مبارزه ود را از یو اف سی دریافت کرد و با توجه به مدت بسیار کوتاه آماده سازی، مبارزه بسیار خوبی به نمایش گذاشت. بااینحال از طریق رای داوران مبارزه را به جولیا آویلا واگذار کرد. کیانزاد در صورت شکست دادن ”جسی جس“ جایگاه خود را در دسته بانوان خروس وزن یو اف سی مستحکم می کند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.