حمله آدسانیا به جونز: ”خفه شو“ و اجازه بده اول از کمربندم دفاع کنم

Israel adesanya

جدال های لفظی ایزرائیل آدسانیا و جان جونز دوباره اوج گرفت. ”استایل خم کن (بندر)“ بتازگی در گفتگویی با کانال ”تی ام زی“ به اظهارات اخیر جان جونز واکنش نشان داد. جان جونز در رابطه با مبارزه احتمالی آدسانیا – رومرو گفت که آدسانیا از مبارزه با یوئل رومرو دوری می کند. آدسانیا به اظهارات جونز خندید و گفت؛

ما (من و جونز) بالاخره با هم روبرو خواهیم شد. ولی من میخواهم به این بازی (ورزش) احترام بگذارم و از کمربندم دفاع کنم. منظر من اینه که اون (جونز) وقتی که قهرمان شد که یک وزن بالا نرفت. میفهمین چی میگم؟ من اول میخوام از کمربندم دفاع کنم. ببین بچه (جونز)! اگه خیلی دوست داری با من مبارزه کنی یک وزن بیا پایین. در غیر این صورت خفه شو و منتظرم باش تا بیام سر وقتت… من بزای بالا رفتن عجله نمی کنم و به برنامه ریزی هام پایبند هستم.

آدسانیا پیش از این در مصاحبه ای دیگر گفته بود که جونز با حرف هایش میخواهد وی را به بالا رفتن وسوسه کند و دقیقا کاری را انجام دهد که فلوید می ودر با کانلو آلوارز کرد (منظور آدسانیا کم تجربگی کانلو آلوارز هنگام روبرو شدن با فلوید می ودر).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.